Auto diagnoze personale

Shitet nga: Senad 22 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
OBD II Auto diagnoze per kerr. Vet mundeni me bo diagnozen e kerrin kur te doni. Nese ju nderzet ndonje drite te sensorave, thjeshte e kontrollon me kete pajisje dhe e gjen problemin. Nje aplikacion duhet me shkarku ne smartfon apo ne tableten tuaj, te cilin e merrni falas.
Per me shume, shiqoni ne youtube: OBD2 bluetooth
Jemi edhe ne Prishtine.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim