Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt

Shitet nga: Paisje 04 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shiten keto paisje origjinale

Disa per testimin dhe mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-24 volt

Foto nr.1 | CTEK Multi XT 14000 | paisje qe kalon neper 8 faza te testimit dhe mbushjes se bateris. Eshte firm e njohur suedeze per mbushjen e baterive. Per me teper shiko ne youtube: http://www.youtube.com/watch?v=qHSI_qHOI4U
Qmimi, 390euro

Foto nr.2 | Fronius Acctiva 12-20 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-20 volt, eshte firm e njohur amerikane per mbushjen e baterive. Per me teper kliko linkun: http://www.accu-24.de/de/Staplerbatterien/Ladegeraete-fuer-Staplerbatterien/Fronius-Ladegeraete/Ladegeraete-12V/FRONIUS-Ladegeraet-ACCTIVA-12-20-LxBxH:-285x75x144-12V-20A?x04312=102242c49bc96b30ffef7ec01c40ef2a
Qmimi, 490 euro

Foto nr.3 | CTEK MXS 7.0 | paisje per mbushjen e baterive te automjeve nga 12 volt. Per me teper shiko ne youtube: http://www.youtube.com/watch?v=FzH4fOmY4Rk
Qmimi. 230 euro 2 copa (paketim i ri)

Foto nr.4 | Banner Powertool 3600 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12 volt. Per me teper kliko linkun: http://reifenoase.eshop.t-online.de/Banner-Powertool-3600
Qmimi, 80 euro

Foto nr.5 | Banner BBT-205 | paisje per testimin dhe diagnozen e baterive, ku mund ta nxerni raportin permes aparatit dhe ju tregon qfar gjendje ka bateria e automjetit tuaj. Per me teper kliko linkun: http://www.aeroakku.com/product_info.php/info/p464_BANNER-BBT-205-Batterietester.html/XTCsid/36
Qmimi, 390 euro

Foto nr.6 | Banner AccuGuard-Car 1800 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12 volt. Per me teper kliko linkun: http://www.amazon.co.uk/Accugard-12-stage-Battery-Charger/dp/B001051SGE
Qmimi, 40 euro

Foto nr.7 | Paisje digjitale per diagnozen e baterive te automjetit
Qmimi, 18 euro

Verejtje: Paisjet jane te gjitha te reja ne paket dhe te paperdorura fare. Kan ardh nga Zvicrra sivjet.

Vetem telefonata dhe bleres serioz.
----------------------------
Per shpalljet tona shkruani Lios tek fusha e kerkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim