Fellgat

Shitet nga: Viki 21 Tet 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga me gjesh kuma BBS me 4 shtrafa jan 15 me gumat prodil te ult


+37745631202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim