Fellgat

Shitet nga: Viki 15 Shk 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 15 me gumat profil te ult BBS

Viber +37745631202

Qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim