Felln

Shitet nga: Viki 06 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felgat shiten urgjed 180 euro numri i felgat eshte 195 45 16


+37745631202 viber wat chap shkruni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim