Fellne 205/40/17

Shitet nga: Kushtrim 06 Maj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 205/40/17 , te perdorura , Fellnet jan me 4shrafa , jan shum te ruajtura per me shum info: 045213078
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim