Fellne per Mercedes

Shitet nga: Bajram 12 Gsh 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellget 18 per mexedes me goma te dimrit gomat jan te perdorurara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim