Rregullator Automatic per rrym 3000W Gjerman

Shitet nga: ........ 08 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Aparati asht prodhim gjerman per rregullimin e rrymes automatike 3000 Watt shum pak i perdoren por ne gjendje tmir tregusi i rrymes nuk i tregon po so prb kshtu mir punon mun te perdoret per shum paisje ndrrim i mundshem nese me konvenon kontakt viber free
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim