DVD ALPINE për AUTOMJETE

Shitet nga: Bajram 07 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes DVD per kerr te firmes se njohur per muzika ALPINE.
I lexon te gjitha CD dhe DVD ka edhe GPS ka mundesi lidhje me IPAD ka mundesi edhe lidhjen e kameres per RIKVERC gjithashtu EKRANI rregullohet sipas deshires ne pjerrtesi {me poshte apo me nalt} varësisht prej tipit te automjetit dhe vendit ku e ka vendin per vendosjen e radios dhe gjera te tjera te cilat ndoshta nuk i di unë.
Verejtje:
dvd i ka mbet mrena nuk pe qet jashtë.
Sipas mjeshtrit rregullohet se i ka kalu dhembezoret.
E kam hek prej kerrit se me ka ardh tjeter,e per ket arsye nuk e kam rregullu.
Per informata mund te vini ta shikoni dhe provoni.
E ka edhe digitronin.

Mundësi ndërrimi me dicka që më konvenon.
Mundësisht me ndonjë IPAD TABLET apo ndonjë telefon me vlerë afërsisht të njejtë.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim