Llajsne komplet edhe braniki me kuk per MERCEDES..

Shitet nga: Xxx 25 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
llajsne komplet edhe branikin me kuk per MERCEDES 190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim