Fiat ne gjendje te mir ndrrim me traktor, ose g..

Shitet nga: Kreshnik 08 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Shes ose nderrim i mundshem me traktor kamioni osht shum
ne gjendje te mir pune dhe teknike goma te mira nuk ka nevoj investim ju mirpres për ata te cilert janë serioz . viber+ 37745578635 ose. ne ipko 049446705 mirpres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim