BEJME AUTOBARTJE 24 ORE 045 948 355

Shitet nga: buki 22 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
BAJME AUTOBARTJEN 24 ORE NE TERE TERITORIN KOSOVES VIBER +37745 948 355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim