Damper 4x4 (shitet, i ardhur nga zvicra)

Shitet nga: 05 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet damper 4x4 ne gjendje shum shum te mir... . Punon mir ne motor, ne ecje, sinjalet. esht i kompletuar, ka edhe funksionin si traktor i montohen plujgjt dhe vllaqat. Per me shum mundeni me ardh me pa, me provu.
Ju mirpres Nprizren. 044180683...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim