FORD TRANSIT

Shitet nga: XXXXXXXXX 12 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR
REGJISTRIMI I SKADUAR
NDERROHET ME GILINDERA-TRAKTOR.
PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE NUMRIN
044-217-035 Viber:37745621007


TAG: Benz, Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, BMW, Passat, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Peugeot, Ford, Citroen, Smart, Mercedes A cllas, B cllas, CDI Automatik, Reno, Renault, Clio, Megane, Astra, Opel, Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Piaggio, R1, R6.....***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim