shitet iveko kiper me kran

Shitet nga: xeni krasniqi 07 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
iveko e ardhur nga zvicrra pa dogan kiper edhe kran 154000km kalune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim