Kamijonet Fiat urgjent

Shitet nga: Kreshnik 23 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose nderrim i mundshem me ndonje teknik pune,bujqsore,mercedes 190,mercedes 208etj.
Ne gjendje te mir pune dhe teknike goma te mira nuk ka nevoj investim ju mirpres për ata te cilert janë serioz . viber+ 37745578635 ose. ne ipko 049446705 mirpres blers serioz.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim