Kamion 508

Shitet nga: Bekim 15 Krr 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamioni 508 gjendje regull volani hidrolik regjistrimi deri 10.10.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim