Man

Shitet nga: Vedat 16 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin man 464 viti 98 me klim rotarder tempomat pomp e kiperit ne gjendje shum te mir pune bojm ndrrim me 3 aks qmimi 9000 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim