Mercedes 410

Shitet nga: Itali 23 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 410,viti 1992.
Motori Interkuller gjysemsprinter.Rimorkio alumin gjatesia 4 metra gjersia 2 metra.Dupllo goma.Eshte ne gjendje shume te rregullt pa asnje defekt.Eshte i qlajmeruar dhe vozitet me kategrin B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim