Mercedes 508 D

Shitet nga: Mercedes 16 Maj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes 508 dizell viti 1982 ne gjendje shum te mir siq po shihet me hebebin i regjistruar deri ne korrik 2016 gomat e mira info: 044 182 825 ndrrim me kerr te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim