Mercedes-Benz CDI 112 ME REGJISTRIM.

Shitet nga: Nadri Gashi 13 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz Vito CDI 112 me klime i ardhur nga Slovenia me 12.Mars.2016 per me shume informata na kontaktoni ne 044687416 ME REGJISTRIM te pare ne Ks .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim