MERCEDES-Aktros 18-43 Rimorkio e sapo ardhur

Shitet nga: Haxhi 16 Dhj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-43
MERCEDES-Aktros 18-43 Rimorkio e sapo ardhur,
Aktrosi : viti 2001 ne gjendje te rregullt pune, tiptronik,retard etj, rimorkio viti 1997 me dogan te paguar,ne gjendje shum te rregulltë e sapo ardhur nga gjermani...!!
per me shum info Nr per Kontakt: 044150377 dhe 049833292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim