Mercedes benz vito 111cdi

Shitet nga: Vito 26 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 950 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shitet vito cdi 111 shum ne gjendje te mir edhe 10 muaj regjistrim viti 2004 abes klim centrall etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim