SHITET-VOLVO FL 6/11-

Shitet nga: musli 26 Jan 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni volvo FL 6/11.kamioni eshte ne gjendje shum te mir .kamioni shitet dhe nderrohet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim