Shes Kamionin MAN 30.361

Shitet nga: Zaim 22 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin MAN 4 aks ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim