Shlep Mercedes 709 ka mundesi ndrimi

Shitet nga: buki Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes 709 autongarkus viti prodhimit 1986 regjistrimi i skadum eshte i qlajmrum nuk ka denim ka mundsi ndrimi me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim