VW LT 31

Shitet nga: Eremir 14 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet VW LT 31 ne gjendje shume te rregullt dhe e clajmeruar. Viti i prodhimit 1990, diesel, manual.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim