scani480 me rimorkio

Shitet nga: lirind hoti 13 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Scania 164 480 ne gjendje te shum te mire me servis te kryera tegjitha si dhe goma te reja , ne servis perfshihet ndrimi i vaijit te mororrit, minjaqit,retarderit , si dhe filterat vajit naftit minjaqit retarderit ka regjistrim nje vit ndrimi i munshem me kamjon me kran ose vetur 044 500616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim