shitet sprinteri ne gjendje shum te mir

Shitet nga: niki 15 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sprinteri osht ne gjendje shum te mir osht ne gjendje te mir pune dhe teknike per info kontaktoni 049446705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim