shlep shitet ndrim me vetur

Shitet nga: buki 11 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR   7 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet shlepi ne gjendje shume te mire regjistrim nje vit viber +37744119115viti prolimit 1986 ka mundesi ndrim me gjenerator edhe me ndonje vetur qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim