shlep shitet ndrim me gjenerator

Shitet nga: buki 19 Maj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   7 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet shlepi ne gjendje shume te mire regjistrim nje vit viber +37745948355 viti prolimit 1986 ka mundesi ndrim me gjenerator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim