- - KAMION 4 Aks --shitet --Mundsi Nderrimi--

Shitet nga: Haxhi 12 Krr 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
SHITET kamijoni STEYR. gjendja e kamionit është e mir ne gjendje te rregullt per pun.. Per me shum info na kontaktoni ne nr tel. 044150377 dhe 049833292
MUNDESI NDRRIMI me ndonje bager ose vetur..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim