- - KAMION 4 aks.shitet Mundsi Nderrimi

Shitet nga: Haxhi 21 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
SHITET kamijoni STEYR. gjendja e kamionit edhe e mir ne gjendje te rregullt per pun. viti 87. per me shum info na kontaktoni ne nr tel. 044150377 dhe 049833292
MUNDESI NDRRIMI me ndonje bager ose vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim