Gjeneratori 90 kw

Shitet nga: Gjeneratori 16 Sht 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet gjeneratori 90 kw ne gjendje te rregullt , motorin e ma MAN . si dhe bejm ndrime me ndonje kerr , kombi , sprinter , ose material ndertimor .
Viber : +38649545676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim