Kompresor Atlas Copco XAS 80 DD (shitet)

Shitet nga: Shema 23 Shk 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet kompresor Atlas copco XAS 80 DD (3cilinder) ne gjendje shum te mir teknike, motorike dhe hidraulike. Kompresori ka edhe qekiqin e tij. Ka dalje per ajer shum. Per me shum shihni fotot ose mundeni me kontaktu ne nr: 044/049/180-683.... Ose mundeni me ardh me pa, me provu pa problem. Ju mirpresim ne Prizren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim