Korpa (sendeku) per traktor & lug per bager tvogel

Shitet nga: Miri 13 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet korpa apo sendeku (e pa përdorur hiq, e re) me montimin per traktor. E ka sistemin e ngritjes, per mu derdh, si dhe luga(korpa) per bager te vogel. Per me shum shih fotot, ose mundeni me ardh mi pa, ju mirpresim ne Prizren...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim