Kran Vinq idustrial

Shitet nga: arben 02 Maj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet krani me dy kolona me fuqi terheqese 5 Tona me gjerësi 13 metra,shumë stabil i pershtatshem per industri dhe ne gjendje shum te mir teknike,sajllat e reja dhe punon shume mire me 2 shpejesi levisëse i dedikuar per tu montuar ne pllafon dhe mbulonë tërë siperfaqen e objektit,

per me shum informata lajmerohuni në: 044152016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim