Kran-Vinq per ndertimtari

Shitet nga: arben 08 Tet 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Vinqi per ndertimtari prodhim italian, viti i prodhimin 1989,teknikisht komplet ne rregull, 20 metra lartësi dhe largësi 24 metra krahun,dirigjohet me telekomandues (me dy bateri) si dhe mundesi derigjimi me kabëll,
Per me shum informata thirrni nr tel; +37744152016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim