Maqina per Nivelizim / Ibercuk BRIKMAN

Shitet nga: Haxhi 25 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Maqina per Nivelizim / Ibercuk BRIKMAN E Sapo ardhur nga gjermani viti 2001 me dogan te paguar,ne gjendje shum te rregullt pune.Po ashtu kemi edhe disa pjes te maqines Brikman... per me shum info na kontaktoni ne nr tel : 044150377 dhe 049833292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim