Yumbo bager shitet ose ndërrohet ardhur nga zvicra

Shitet nga: shema 08 Jan 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
shitet bageri yumbo i ardhur nga zvicra, ne gjendje shum te mir. si teknike, dhe motorike, i ka te kryera te gjitha serviset(si vajin motorik, filterat, mbajtset e motorit, filterat e hidraulikes , etj) esht bager i paster, dhe nuk i mungon asgje(I gatshem per pun meniher)... ka poashtu daljen per qekiq(siq shihet ne foto, i funksionon mir). per me u vertetu mundeni me ardh me pa , me provu nqdo aspekt, ose mundeni me thirr:044/049/180-683... ju mirpresim ne Prizren... shitet ose ndërrohet me vetur apo me bager me te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim