VW Caravelle T5 -11 2.0 tdi kombi buss

Shitet nga: Nisi Sot 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Volkswagen
Modeli: T5
Shitet
Caravelle T5 2011 tdi 2.0

• Ngjyra: Hiri
• +90.000 Km
• 140 PS
• DSG
• Comfortline
• Europe Navigation
• Klimatronik
• 8 ulse

Kombi bussi esht ne gjendje te rregullt me targa te huaja, esht dora e par, esht vetur luksoze, ekonomike dhe e pershtatshme per familje, gjdo sen me liber servisi e garantuar.

Per momentin gjindet ne Gjermani

Video: www.youtube.com/watch?v=F3uxsz3vjIc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim