Shitet nje pirungritese Linda 3 toneve...

Shitet nga: 02 Dhj 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Pirrungritës
Shitet nje pirngritese Linda 3 toneve ka dy pare guma para jane guma te plota po ashtu qone ne lartsi 6m dhe eshte me gaze viti 96 eshte shume i rujten ju lutem te kontaktoni bleres serioze...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim