SHITET.KOMBI T4 DISEL 2.4 RKS 6 MUJ BOJ NDRIM

Shitet nga: Bigi 045 288 101 26 Maj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET KOMBI.T4 FURGON 3 ULSE 2.4.DISEL MOTORI 100%I MIR REGJSTRIM DERI NENTOR 2016 ME.FELLNE 2 GUMA TE PARA TE REJA.IKA ME.15 C.PER NGARGES HIDROLIK GJENDJE MIR BOJ NDRIM.ME GOLF 3 GOLF 4 THIRNI VIBER 049 305 575 NR KOTAKT 049 466 199 GJINDEM NE RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim