Lidhse walger e ardhur nga gjermania shume mir...

Shitet nga: kreshnik 07 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina lidhëse
Lidhse walger e ardhur nga gjermania shume mir...ne gjendje pune shitet per arsyje qe jam jasht shtetit
dhe nuk punoj me te per info kontaktoni :045578635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim