Makine per bluarjen e barit, dhe Pompa e Cisternes

Shitet nga: Agim Zylfiu 25 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Pompa e Cisternes në gjendje shum te mir, Makina per bluarjen e barit (Sillazh). Jan ne gjendje shum te mir.
Per kontakt: 044873798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim