Motorr MAG per kosa bari: Rapid,Bucher,Aebi....

Shitet nga: xxxxx 04 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
ne gjendje te rregullt, kemi dhe pjese te perdorura per motorra mag.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim