Burgia

Shitet nga: Rraman 05 Dhj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Bëjm hapjen e vrimave për shtylla te betonit Vreshta, Rrethoja me dimenzione 1m thellsi dhe 25cm gjersi , poashtu bëjm edhe hapjen e vrimave për Pemë me dimenzione 1m thellsi dhe 50cm gjersi..

Nr.kontaktues: 049 890 894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim