Gusenicar

Shitet nga: 14 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
eshte i dedikuar per terheqje te druve ,ne te gjitha terene hyn dhe te terheq pa ndonje problem por mund te perdoret edhe per me levru apo pun tjera ...

te interesuarit
te lajmerohen ne keto numra
049 49 18 46
044 11 09 23
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim