Mulli qe blun dhe shkoklon Miser

Shitet nga: Regjep Sot 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Punon shum mir lum kush e merr 3 faz esht maqina misrit ndrrim me grur ose miser kokerr. Nr kontakti edhe ne viber +37744926377
Makin mjelse nga zvicrra Alfa Laval qmimi 100 euro ndrrim me grur miser kokerr,motorr sharr
Qmimet jan fikse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim