N.T.P Lindi 1 Traktori HYRLIMANN H-468 PRESTIGE

Shitet nga: N.T.P Lindi-1 03 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori HURLIMANNN H-468 PRESTIGE DRIWEPOVER
-Viti i prodhimiit 1993
-Menjaq : DRIWEPOVER (Gjys shpecie)
-Polluga para
-Kardan Para
-Kabina me nxemje dhe ftofje
-Gomat e para 30%
-Gomat e pasme 80%
-Motor 4 Cilinder
-70Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra


N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove


044 198 736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim